Privaatsuspoliitika

Privaatsustingimused kirjeldavad isikuandmete töötlemist ja küpsiste kasutamist Omit OÜ veebilehel omit.ee.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Isikuandmete töötlemine on veebilehe kasutaja isikuandmetega tehtavad tegevused nagu andmete kogumine, töötlemine või kustutamine.

Omit.ee lehel päringu saatmisel veebileheltsalvestatakse kasutaja nimi ja e-posti aadress.

Veebileht kogub Google Analyticsi ja Facebook Pixeli abil külastatavuse statistikat.

ISIKUANDMETE KASUTAMINE

Andmeid kasutatakse kasutajaga suhtlemiseks, pakkumiste tegemiseks ja arvete edastamiseks. Veebilehe külastatavuse statistikat kasutatakse veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks ja efektiivsemaks turundamiseks.

Kasutajal võib keelata oma isikuandmete töötlemise, välja arvatud juhul, kui see on vajalik teenuse osutamiseks.

ISIKUANDMETE EDASTAMINE KOLMANDATELE ISIKUTELE

Kolmas isik on isikuandmete töötleja, kelle toote või teenuse abil teavet edastatakse. Omit.ee veebileht kasutab e-maili teenuse pakkuja, veebilehe majutusteenuse pakkuja ja veebilehe ja Facebooki kasutusstatistika teenuse pakkujat.

ISIKUANDMETE SÄILITAMINE JA TURVALISUS

Andmeid säilitatakse kuni see on eesmärgi täitmiseks vajalik. Juurdepääs andmete muutmiseks on volitatud isikutel ning kasutajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajal on õigus saada teavet enda andmete kohta ja nõuda nende parandamist, või kustutamist (seaduses ettenähtud tingimustel). Info saamiseks kirjuta info@omit.ee.

Küpsiste kasutamise piiramiseks saab kasutaja muuta veebilehitseja seadeid.

Kasutajal on rikkumise korral õigus pöörduda Andmekaitse Inspektsiooni poole.

KÜPSISED

Veebilehet kasutab küpsiseid, mis tagavad parema kasutajakogemuse ja efektiivsema turundustegevuse. Veebilehe kasutamisel nõustub kasutaja küpsiste kasutamisega.

Küpsised on tekstifailid, mille veebilehitseja salvestab kasutaja seadmesse.Osa küpsised on loodud teenusepakkujate poolt, (Google,Facebook). Küpsisefailid ei ole arvuti jaoks ohtlikud.Küpsiseid kasutatakse info kogumiseks veebilehe kasutamise kohta ja need aitavad seda isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Küpsised aitavad koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust.

Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kasutaja saab küpsiste kasutamise keelata või küpsised kustutada, kuid küpsiste puudumisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada. Küpsiste kustutamise kohta veebilehitsejast saad lugeda siit: Chrome küpsisedInternet Explorer küpsised.

PRIVAATSUSTINGIMUSTE MUUTMINE

Omit OÜ võib muuta privaatsustingimusi ühepoolselt ja ette teatamata, Kehtiv versioon on leitav veebilehel.