Meist ja kontakt

Omit OÜ on parimat kvaliteeti- ja personaalset lähenemist pakkuv väikeettevõte, kes teeb sadulsepa- ja polstritöid. Tööde hulka kuulub antiik- ja kaasaaegse pehmemööbli korrastamine, parandamine, taastamine, samuti uute mööbliesemete valmistamine ning pealistamine, sõidukite polstritööd ja eritellimused.

Timo

On vanemmeister, kelle restaureerimistööalane kogemus ulatub aastasse 2001 (eriala omandanud Tallinna Ehituskoolis) ning ainult sadulsepatöödega tegelenud alates 2004.aastast. Erialaseid teadmisi täiendanud Kurikka ametikoolis, Soomes. Lisaks omab Timo bakalaureuse kraadi. rakenduslikul erialal, nimetusega Käsitöötehnoloogia ja disain (Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž), lõpetanud aastal 2023. Töökogemusi on omandanud muuhulgas firmades Kar-grupp, Renovare ja riiklikus ettevõttes Ennistuskoda Kanut jne. 2011. aastast tegutseb Timo Omit OÜ-s.

Praktikandid:

Erinevatel aegadel ning erinevas mahus aitame kaasa ka restaureerimise või sadulsepa eriala õppivate noorte kooliteele, pakkudes neile võimalust näha firma tegemisi seestpoolt ja kätt harjutada.

Omit OÜ

Reg. nr. 12066837 

KMKR nr: EE101432360

Töökoda asub  Mahla tn 64, Tallinnas

Siit näeb kaarti, kliki!

Kui soovite külastada töökoda, palume ette helistada. Siis on kindel, et oleme kohal.

info@omit.ee

Telefon: +372 51 78 101

Külasta kindlasti ka:

www.facebook.com/omitou

www.pinterest.com/timoomit

www.instagram.com/omitou7977/

Youtube

Omit OÜ kodulehe www.omit.ee privaatsuspoliitika tingimustega saad tutvuda siin lingil.